TRENING PERSONALNY

Impuls Zdrowia to miejsce gdzie prowadzimy również treningi personalne bez użycia elektrostymulacji. Prowadzimy treningi indywidualne oraz w parach, dostosowując je do indywidualnych możliwości podopiecznego. Podczas ćwiczeń skupiamy się na odpowiedniej technice wykonywania ćwiczeń, oraz na nakierowywaniu treningu na określone cele ćwiczącego. Jeśli zależy Ci na:

To miejsce będzie idealne dla Ciebie. Podczas jednej 70 minutowej sesji jesteśmy w stanie przybliżyć Cię do celu, oraz bezpiecznie nakierować na dalszą drogę. Cenimy w sobie profesjonalizm poparty latami praktyki, licznymi szkoleniami oraz doświadczeniem zdobytym podczas opracowywaniu i rozwiązywaniu fizycznych problemów oraz przypadków.

Po rozpoczęciu współpracy ustalamy plan działania oraz termin jego realizacji. Wykonujemy pomiar składu ciała na wadze TANITA, która określa skład Twojego organizmu. Mamy wtedy świetny punkt odniesienia oraz możemy precyzyjniej dobrać narzędzia, ćwiczenia do zmaksymalizowania Twoich efektów!

W naszej ofercie znajdziesz także:

Zadzwoń do nas lub umów się przez aplikacje Booksy i wykonaj ten pierwszy krok w stronę lepszego samopoczucia!

Trenerzy personalni

Cennik Osowa i Metropolia

Gdańsk Osowa

Studio Impuls Zdrowia 

Ul. Wegi 22 A/2
Gdańsk Osowa

 666 644 695

  impuls.zdrowia20@gmail.com

Gdańsk Metropolia

Studio Impuls Zdrowia 

Poziom -1
Ul. Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk 

666 644 685

  impuls.zdrowia20@gmail.com

Zarezerwuj wizytę Teraz!

Zarezerwuj termin

Chcesz poczuć działanie impulsu na własnych mięśniach? Zostaw ślad po sobie, oddzwonimy w najbliższej wolnej chwili aby ustalić plan Naszego działania !